- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Życzenia walentynkowe

 Chcę być SNEM nieznikającym z Twojego życia, UŚMIECHEM, który gości na Twych ustach. MYŚLĄ, co nie opuszcza Cię na chwilę, CIAŁEM co z Twoim w jedno zlewa się. Miłością, KOBIETĄ TWOJEGO ŻYCIA. NA ZAWSZE… Twoja Monika

 

………

 

Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie! Dla Krzysia S. Żonka Ania 🙂

 

………..

 

 Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me, to na pewno by wypaplał, jak ja mocno kocham Cię. Żonie Ani – Krzyś.

 

………….

 

W dniu świętego Walentego dla Misiaczka kochanego wielkie serce ślę ja skrycie, bo ja kocham Cię nad życie! Twoja Patrycja

 

……………

 

Że buziaka – to tak. Że z daleka – to fakt. Że dla Ciebie – to też. A od kogo – to wiesz. Kocham Cię. M.

 

…………..

 

W dniu świętego Walentego dla Misiaczka kochanego wielkie serce ślę ja skrycie, bo ja kocham Cię nad życie! Adamowi – Żona. 

 

………….

 

Kochany Mężu, gdy usłyszysz głos gitary, a gitara pięknie gra, to nie pytaj, kto Cię kocha, bo to zawsze będę ja.

 

……………

 

 Mężusiu, żadne słowa nie wyrażą tego, co czuję. Miłość do końca życia Ci zafunduję. I choć złościmy się na siebie czasami, to tylko dlatego, że się mocno kochamy. Jesteś lekarstwem na wszystkie zmartwienia, z Tobą nie poznam smaku cierpienia. Szczęście mi dajesz każdego dnia. Kocham Ciebie ja!

 

……………..

 

Kochanemu Dominikowi przesyłam moc buziaków oraz życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej miłości z okazji święta zakochanych.

 

……………

 

Dziękuję Ci, Kochanie, za czas spędzony słodko, za tak radosne i niezapomniane chwile, które spędziliśmy tak czule i mile. Za uśmiech, którym mnie obdarowałeś i czas, który tak chętnie dla mnie poświęcałeś i choć dogadać się czasem nie potrafimy, to jednak być ze sobą dalej musimy i chcę dalej żyć z Tobą, bo jesteś dla mnie najważniejszą osobą. Twoja Marlena

 

………….

 

Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje. Z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie. Dla Męża życzenia śle Marzanna.

 

……………

 

Tylko jeden księżyc świeci, tylko jedna gwiazdka lśni. Tylko jedno serce kocham, które nosisz Ty. Kochanemu Mężowi buziaki śle Aga.

 

………….

 

 Jeśli zgadniesz kto to taki, to dostaniesz dwa buziaki. Jeśli zgadniesz, że to ja, to dostaniesz jeszcze dwa. Dla mojej Kochanej Walentynki Tomasz

 

………….

 

Życzę Ci, MÓJ MĘŻU KOCHANY, byś codziennie był przeze mnie adorowany. By na Twej twarzy gościł uśmiech co dzień i od święta, widząc me piwne oczęta. Byś na spacery przy moim boku chodził dumny jak paw, że taką piękną kobietę przy sobie masz. By Twe serce zawsze dla mnie biło i bym była Twoja jedyna. Ukochanemu Zbysiowi – Marysia

 

………

 

Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me, to na pewno by wypaplał, jak ja mocno KOCHAM CIĘ! Dla Żonki Andrzej

 

………….

 

Jedno jest życie dla mnie i dla Ciebie. Jedno jest słońce, co świeci na Niebie. Wszystko jest nasze, co nas połączyło. Jedno jest życie i jedna jest MIŁOŚĆ.

 

……………

 

Nasze drogi się spotkały i stworzyły jedną drogę. Wtedy właśnie zrozumiałam, że bez Ciebie żyć nie mogę. Dziękuję, że jesteś i budujesz ze mną miłość. Kochanemu Mężowi Łukaszowi Żonka Karolina 🙂

 

………….

 

Kochany Heniu, ściskam walentynkowo i tulę do serca. Ewa

 

……………

 

Miłość jest wtedy gdy lecą Ci łzy, a Ty nadal go pragniesz… Dziękuje, Kochanie, ze jesteś! Kocham Cię. P.

 

…………

 

 Piotrze, moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie. Tylko Tobie jest oddane, tylko w Tobie zakochane. Twoja żona Wiolka

 

…………

 

  Kochany Mężu, życzę Ci: *żeby Ci się chciało (nosić mnie na rękach), *żeby Ci było mało (moich obiadków), *żeby Ci się wiodło (ze mną jak w bajce), *żeby Ci się mogło (kochać mnie codziennie bardziej), *żeby Ci się marzyło (wyjechać ze mną na wakacje), *żeby Ci się śniło (poplotkować ze mną czasem), *żeby się to wszystko spełniło i żeby się nam w zdrowiu, szczęściu i miłości żyło!

 

…………..

 

Raz są w roku walentynki, wiec dla naszej Ukochanej Dziewczynki moc uścisków i całusów niosą zakochani Synek Michałek i Mąż Mateusz. I LOVE YOU.

 

……………..

 

Choćby mróz mi uszy mroził, choćby mi ktoś palcem groził, choćby mnie trzymano o wodzie i chlebie, nie zabraknie w moim sercu miłości do Ciebie. Tobie więc wysyłam całusów tysiące – do nich dziś dodaję serce me gorące! Wszystkiego najlepszego z okazji dnia świętego Walentego. Kochającemu Mężowi zawsze kochająca Żona!

 

………..

 

Walentynko, powiem Ci coś w sekrecie: tak jak ja Cię kocham, nie kocha Cię nikt na świecie. Życzy A. 

 

………….

 

Ktoś bardzo Cię kocha, nie powiem Ci kto, i myśli o tobie, nie powiem Ci co, i w myślach całuje, nie powiem Ci jak, i cierpi, bo czuje, że kogoś mu brak. Ktoś chciałby Ci przysiąc, nie powiem Ci co, ktoś bardzo Ci bliski, nie powiem Ci kto, lecz sam się dowiesz za dzień albo dwa, że ten kto Cię kocha to właśnie ja.

 

…………..

 

Moja Walentynko, powiem Ci coś w sekrecie: tak jak ja Cię kocham, nie kocha Cię nikt na świecie! Dla Sary od Damiana

 

……………

 

Kochaj mnie każdego dnia, to nie będę nigdy zła…:) Jestem Twoją Walentynką z uśmiechniętą słodką minką 😉

 

……………..

 

Kocham Cię, kochać i kochać Cię będę w złości, radości, smutku, szczęściu i potrzebie. Bo gdy Cię kocham, złości przechodzą, smutki mijają, radość i szczęście się pojawiają. Rodzi się coraz to większa potrzeba by kochać Cię bardziej, z całego serca, które to zawsze i wszędzie kochać Cię będzie.

 

………….

 

 Droga Iriszka! Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja bardzo kocham Ciebie!

 

………….

 

Wszystkiego najlepszego, Kochanie, z okazji walentynek. Kocham Cię. Twoja Walentynka Ewa.

 

…………..

 

Z okazji dnia Walentego ślę całusa ogromnego. Kocham Cię swym sercem małym, jesteś dla mnie światem całym! Kochanej Kasi K. – Radek. S.  

 

…………..

 

W dniu świętego Walentego dla Misiaczka kochanego wielkie serce ślę ja skrycie, bo ja KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

 

- Reklama -

……………

 

Chcę przytulić Cię serdecznie i w uścisku tym trwać wiecznie. Bicia serca słuchać Twego, aż do końca życia mego. Królowej mego serca Kasi K. – Radek S.

 

…………..

 

Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię. Kochanemu słodziakowi Kasi K. – Radek.

 

……………..

 

  Wystarczy jedno słowo, aby szczęśliwym być, wystarczy jeden uśmiech, by mieć dla kogo żyć, wystarczy jeden dotyk, by serce z sercem spleść, wystarczy miłość złota, by nadać życiu sens.

 

……………..

 

Moje serce bije tylko dla Ciebie, moje serce tylko Ciebie chce, Ono bardzo tęskni i szlocha, gdy nie ma Ciebie obok mnie. DK

 

…………….

 

PIĘKNEGO WALENTYNKOWEGO DNIA ŻYCZĘ DLA MAMY EWY OD RAFAŁA.

 

……………

 

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie jak przeżyć. Taka jest nasza miłość i życzę Ci, Kochanie, by była taka do końca naszych dni. Do Mateusza.

 

…………..

 

Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me, to na pewno by wypaplał, jak ja mocno kocham Cię. J.

 

………….

 

Dużo pisać by się chciało, ale czasu bardzo mało. Piszę zatem węzłowato: Kocham Ciebie – co Ty na to? Twoja Madzia. 

 

……………

 

Piękne kwiaty, piękne usta tylko całować nieustannie codziennie rano, wieczorem i w południe. Artur.

 

……………..

 

Mój Mężu – zawsze byleś i wciąż jesteś ze mną… każdego dnia. Dziękuje Bogu, że Cię mam… Bądź, trwaj, kochaj. Twoja Żona.

 

………………

 

Z okazji walentynek dla kochanych, serdecznych, pięknie śpiewających, wspaniałych Pań z zespołu “Za Horyzontem” dużo radości i miłości życzy FAN.

 

…………….

 

Każdy gwiazdkę ma na niebie. Dla każdego gwiazdka lśni. Ja wybrałem właśnie Ciebie. Moją gwiazdką jesteś TY!!! Dla Marysi od męża Zbyszka.

 

…………….

 

Miłość to znaczy, że jesteś przy mnie. Miłość to znaczy, że o mnie myślisz. Miłość to sprawi, że mi się przyśnisz. Miłość – cóż może być piękniejszego niż nas dwoje w dzień Walentego. Dla kochanej Heski od Tomka.

 

……………

 

A kiedy przyjdzie już ten czas, by pójść przez życie razem, Miłość nam będzie drogowskazem, a wiec podajmy sobie dłoń i złączmy serc swych bicie, wspólny nam los i wspólny dom na całe życie. Kochanej żonie Maricie Makowskiej życzy mąż Rafał.

 

…………..

 

Moja słodka ukochana, dziś na rękach nosić będę Cię od rana. Będę pieścił Cię słowami i całował z uściskami. Jesteś zawsze przy mnie, kiedy potrzebuję Cię i dziś TWE marzenia spełnić chcę. Kocham Cię moja Myszko. Twój Krystuś 

 

…………….

 

Pokochałam oczy Twe i chcę patrzeć tylko w nie. Choć spojrzenia chwilę trwały, podobałeś mi się cały. Za ten wiersz nie gniewaj się, bo ja b. kocham Cię.

 

……………….

 

Dziękujemy Ci, Mamo, że dałaś nam życie. Dziękujemy Ci, Mamo, że zawsze jesteś z nami. Dziękujemy Ci, Mamo, za serce Twoje, za opiekę, za chwile radosne spędzone razem. Jesteś dla nas wszystkim co mamy, a za nasze grzeszki bardzo Cię, Mamo, przepraszamy. KOCHANEJ MAMIE ANI KARMENKA I NIKOLKA MAKOWSKIE.

 

……………..

 

Lubię gdy jesteś przy mnie, lubię słyszeć Twój głos, lubię wymawiać Twoje imię, iść z Tobą w ciemną noc. Lubię, gdy mnie całujesz, lubię gdy pieścisz mnie. Kocham Cię całą i z Tobą zawsze być chcę. Kochanej żonie Sylwii – Mąż Mateusz. 

 

…………….

 

W dniu świętego Walentego dla Wioli wielkie serce ślę ja skrycie, bo ja kocham Cię nad życie. 

Wyniki konkursu walentynkowego

Zwycięzcy konkursu walentynkowego:

Studio Fryzjerskie AZ

Strzyżenie damskie z uczesaniem dziennym – Joanna Pluta

Strzyżenie męskie – Krystian Swacha

OSIR w Biłgoraju

Dwa podwójne karnety do SPA i na siłownię – Katarzyna Dudko, Agnieszka Wyrwa

Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki Studio Figura Biłgoraj

Wybrany godzinny zabieg + darmowa konsultacja zdrowotno-dietetyczna – Joanna Mekal

La Madame Gabinet Odnowy Biologicznej

Pielęgnacyjny zabieg na twarz – Ewa Mielcarz

Kwiaciarnia Hanuś

Bukiet kwiatów – Tomasz Działo

BCK w Biłgoraju

2 podwójne zaproszenia do kina na film ” Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – Marzanna Bździuch, Edyta Zaborniak

Fabryka Paznokci

Manicure hybrydowy – Karolina Ławniczek

Karczma na Woli

Romantyczna kolacja dla dwojga – Andrzej Zaborniak

Pizzeria Safari Sól

Pizza MEGA XXL – Artur Stańczyk

“Armon Hajofi” Zakątek Zdrowia i Urody

Profesjonalny zabieg na twarz przy użyciu ICOONE – Wioleta Żołopa

“KINGA” Sklep chemiczno-kosmetyczny

Zestaw kosmetyków NIVEA – Jagoda Paluch

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.