Żłobek z Biłgoraja walczy o głosy

W tym ogólnopolskim konkursie bierze udział ponad 2080 żłobków z całego kraju. Do końca głosowania pozostało jeszcze 7 dni, ponieważ konkurs zakończy się z dniem 30 marca. Nagrodą są oczyszczacze powietrza firmy Electrolux. W plebiscycie uczestniczą  również nasze miejscowe placówki przedszkolne oraz żłobki. Spośród nich najwyżej, bo na 30 miejscu, jest Samorządowy Żłobek w Biłgoraju (ul. Przemysłowa 50). 

– Zwracam się do Państwa z prośbą o głosowanie na Samorządowy Żłobek w Biłgoraju  – mówi dyrektor Elżbieta Mazur –  Można głosować co godzinę z jednego email lub z większej ilości emali, mamy bardzo duże szanse na wygraną musimy pokonać tylko 5. pozycji, ale pozostał jeszcze tylko tydzień  – dodaje dyrektor.  

W Biłgoraju jakość powietrza jest bardzo zła, normy przekroczone są wielokrotnie, publikowaliśmy je w artykule https://gazetabilgoraj.pl/artykul/fatalny-stan-powietrza/415516.

 Dlatego dyrektor oraz kadra w trosce o zdrowe powietrze dla dzieci proszą o wsparcie inicjatywy i oddanie głosu na Samorządowy Żłobek w Biłgoraju. Link do głosowania: www.przedszkolabezsmogu.pl

Jak poprawnie oddać swój głos, prezentujemy poniżej

Klikając po raz pierwszy w link: www.przedszkolabezsmogu.pl  należy podać adres e-mail na który przyjdzie potwierdzenie rejestracji, po czym należy je akceptować (kliknąć). Następnie znajdziemy się na stronie do głosowania i  w zakładce "zagłosuj na przedszkole lub żłobek" wybieramy: Samorządowy Żłobek w Biłgoraju, ul. Przemysłowa 50, Biłgoraj, ostatnia czynność to kliknięcie w zakładkę "oddaj głos".  

Głosować można co godzinę. Zachęcamy mieszkańców Biłgoraja i okolic! 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.