Łada wygrywa z Kryształem na wyjeździe

Pierwsze spotkanie tych drużyn w rundzie jesiennej zakończyło się szczęśliwym dla Łady remisem 1:1. Mecz rewanżowy rozgrywany w Werbkowicach był zdecydowanie lepszy w wykonaniu piłkarzy z Biłgoraja. Podopieczni Bartłomieja Kowalika zagrali bardzo walecznie, ambitnie i przede wszystkim skutecznie. Wynik meczu w 20. minucie otworzył Jurij Perin, który strzelił ładnego gola przewrotką. W 53 minucie Damian Rataj strzelił ładnego gola z dystansu. Kilka minut później na 3:0 podwyższył Janusz Birut, który posłał w pole karne długą piłkę dochodzącą do bramki. Żaden z piłkarzy nie przeciął tego podania i piłka wpadła do siatki. W 76 minucie padł czwarty gol. Damian Rataj znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i ze stoickim spokojem skierował piłkę do bramki.

W najbliższym tygodniu Łada zagra aż dwa spotkania ligowe na własnym boisku. W środę, 18 kwietnia o godzinie 17:00 podejmie w zaległym spotkaniu Lewart Lubartów, zaś w niedzielę, 22 kwietnia o godzinie 15:00 zagra z Powiślakiem Końskowola.

Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj 0:4 (0:1)

Bramki: Jurij Perin 20, Damian Rataj 52, 73, Janusz Birut 60.

Łada: Szawara – Mielniczek (88 Kuliński), Chmura, Sobótka, Myszak, Birut (70 Szarlip), Oleksiuk, Misiarz (80 Hanas), Dycha (57 Nawrocki),  Rataj (75 Skubis), Perin.