- Reklama -

Łada awansowała do czwartej ligi

W minioną sobotę „biało-niebiescy” dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty za derbowe zwycięstwo nad Victorią Łukowa/Chmielek. W składzie Victorii można było zobaczyć kilku zawodników, którzy reprezentowali w przeszłości barwy Łady. 

Dla drużyny z Biłgoraja mecz z Victorią wcale nie należał do najłatwiejszych. Mecz jak przystało na derby był bardzo zacięty. Oba zespoły stworzyły okazje do zdobycia goli, jednak gospodarze okazali się skuteczniejsi. Najpierw bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Michał Blicharz. W 70. minucie prowadzenie podwyższył Marek Pyda, zaś tuż przed końcem meczu Mateusz Późniak trafił do własnej bramki i skończyło się 3:0. 

W obliczu porażki Gromu Różaniec z Pogonią 96 Łaszczówka wygrana Łady zapewniła jej pierwsze miejsce w tabeli i awans do IV ligi. Co prawda do rozegrania pozostały jeszcze dwa spotkania, lecz ich wynik nie będzie miał już wpływu na końcową pozycję „biało-niebieskich”

- Reklama -

Łada 1945 Biłgoraj Victoria Łukowa/Chmielek 3:0 (1:0)

Bramki: Michał Blicharz 19, Marek Pyda 69, Mateusz Późniak 87 (samobójcza)

Łada: Szawara – Margol, Mazurek, Kuliński, Myszak, Steskiv, Birut, Blicharz (58 Kharmushka), Skubisz (70 Hanas), Konopka (46 Rataj), Pyda (88 Mróz). 

Victoria: Monastyrski – Późniak, Kurzyna, Kukiełka, Klecha (80 Król), Dziura, Skrzypek (68 Robak), Misiarz, Stelmach (88 Grasza), Dorosz (85 Kołodziej), Staroń. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.